Vazníky

Vyrábíme vazníky a příhradové vazníky. Vazníky vyrábíme na moderní výrobní lince Bova-Nail. Střešní nosníky dodáváme jako soubor příhradových vazníků.

Site menu:

Rychlý kontakt

Střechy KREPL s.r.o.

Určice 195, Určice 798 04
Olomoucký kraj

+420 737 488 417

Mapa »

Příhradové vazníky, vazníky

Střechy KREPL s.r.o. - VAZNÍKY

Example content image

Vazníky navrhujeme pomocí českého počítačového programu TRUSS od firmy FINE, který provádí statický výpočet včetně kompletní výrobní dokumentace. Každý dřevěný přířez vazníku je optimálně nadimenzován na potřebné zatížení, což vede k úspoře řeziva až 40% a úspoře času až 70% oproti klasické technologii krovů. Zanedbatelná není ani úspora celkových nákladů, která činí cca 25%.

Example content image

Výroba vazníků probíhá na moderní výrobní lince technologií BOVA-NAIL. Řezivo je ošetřeno impregnační látkou proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu. Jednotlivé přířezy vazníků jsou spojovány styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Tyto desky z pozinkovaného plechu s jednostranně prolisovanými trny působí jako skupina hřebíků a zároveň jako styčníkový plech. Styčníkové desky se lisují oboustranně do nosných spojů tlakem až 50 tun.

Tato technologie umožňuje navrhnout a vyrobit libovolné tvary vazníků pro různá použití: střechy rodinných domků s využitelným podkrovím, střechy skladovacích a výrobních hal, střechy obchodních domů, supermarketů, sportovních hal, rekonstrukce plochých střech apod. Technologie BOVA-NAIL vyniká velmi rychlou montáží nosné konstrukce střechy. Střešní konstrukce je na stavbu dodávána jako soubor hotových příhradových vazníků a tyto vazníky jsou montovány a kotveny na předem připravenou nosnou konstrukci.

Novinky vazníky:

Vážení zákazníci, nově jsme pro Vás zařadili cenovou poptávku.
Po vyplnění a odeslání cenové poptávky Vám v nejkratším termínu zašleme cenovou kalkulaci, popř. Vás budeme kontaktovat pro doplňující údaje.

Prodej řeziva:

Nabízíme prodej stavebního řeziva s certifikátem dle Vašich požadavků.

Naši partneři:

logo fine

logo bova

Doporučujeme: Kvalitní dřevěná okna do Vaší nové dřevostavby na klíč. Výroba a montáž schody Brno. S montáží všeho druhu Vám pomůže hodinový manžel. Kvalitní plastová okna Olomouc. Úsporná plastová okna nejen pro nízkoenergetické domy. Servis a pronájem plošin a vysokozdvižných vozíků.