Příhradové vazníky, dřevěné vazníky

Výrobce a dodavatel nosných dřevěných konstrukcí

Potřebujete kvalitní dřevěné vazníky, krovy nebo střechy?

Vyplňte náš formulář cenové nabídky. Zašleme Vám předběžnou cenovou kalkulaci.

cenová nabídka

Vazníky

Návrh a výroba vazníků

zjistit více

Dřevostavby

Stavba dřevostaveb

zjistit více

Technologie

Naše technologické postupy

zjistit více

Střechy KREPL s.r.o. - VAZNÍKY

Dřevěné vazníky navrhujeme pomocí českého počítačového programu TRUSS od firmy FINE, který provádí statický výpočet včetně kompletní výrobní dokumentace. Každý dřevěný přířez vazníku je optimálně nadimenzován na potřebné zatížení, což vede k úspoře řeziva až 40% a úspoře času až 70% oproti klasické technologii krovů. Zanedbatelná není ani úspora celkových nákladů, která činí cca 25%.

Výroba dřevěných vazníků probíhá na moderní výrobní lince technologií BOVA-NAIL. Řezivo je ošetřeno impregnační látkou proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu. Jednotlivé přířezy vazníků jsou spojovány styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Tyto desky z pozinkovaného plechu s jednostranně prolisovanými trny působí jako skupina hřebíků a zároveň jako styčníkový plech. Styčníkové desky se lisují oboustranně do nosných spojů tlakem až 50 tun.

Tato technologie umožňuje navrhnout a vyrobit libovolné tvary vazníků pro různá použití: střechy rodinných domků s využitelným podkrovím, střechy skladovacích a výrobních hal, střechy obchodních domů, supermarketů, sportovních hal, rekonstrukce plochých střech apod.

Technologie BOVA-NAIL vyniká velmi rychlou montáží nosné konstrukce střechy. Střešní konstrukce je na stavbu dodávána jako soubor hotových příhradových vazníků a tyto vazníky jsou montovány a kotveny na předem připravenou nosnou konstrukci.

Doporučujeme: Kvalitní dřevěná okna do Vaší nové dřevostavby na klíč. Kvalitní plastová okna Olomouc. Úsporná plastová okna. Hydraulická ruka Brno pro manipulaci s těžkými břemeny. Možná budete potřebovat pronájem lešení. Pomůžeme vám vyřídit dotace na fotovoltaické elektrárny. Vlhkost v domě je minulostí s profesionálním systémem sanace.

SEO | stavba a konstrukce | partneři webu | zajímavé odkazy